Зі святом останнього дзвоника

Дата: 31.05.2023 12:02

Сьогодні, 31 травня 2023 року, у закладах загальної середньої освіти Старовірівської сільської ради відбулись заходи до свята останнього дзвоника у режимі онлайн.

779 здобувачів освіти долучилися до святкування. 120 учнів 9-х та 11-х класів – випускники великої шкільної родини. Адміністрація закладів освіти привітала дітей із закінченням 2022/2023 навчального року та відзначила школярів, які мали найбільші успіхи у навчанні: 6 випускників 9-х та 11-х класів закінчили заклад освіти з відзнакою та 28 здобувачів освіти – відмінники.

Працівники освіти, батьки, діти! Бажаємо вам, щоб скоріше над нашими головами засяяло сонечко на мирному небі! Щоб ваші мрії та плани збулись. Щоб ви всі жили в щасливій, квітучій, прогресивній та незалежній Україні.