21 листопада - День Гідності і Свободи

Дата: 21.11.2023 11:51

Із нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи щиро вітаємо учасників національно-визвольної боротьби, всіх тих, хто відстояв перемогу Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю.
     Нехай буде мирне небо над українською землею, добробут і родинна злагода у ваших домівках, не згасає віра в щасливе майбутнє Української держави.

До Дня Гідності та Свободи у закладах культури, публічних та шкільних бібліотеках Старовірівської громади відбулись тематичні читання, виставки та круглі онлайн столи.

У закладах освіти Старовірівської громади були організовані та проведені в онлайн режимі інформаційно-просвітницькі та освітньо-виховні заходи:

- виховна година на тему: «Українакраїна нескорених»;

- семінари за темами: «Причини початку Революції Гідності в Україні», «Події в Укpaїнi в листопаді 2013 року та в лютому 2014 року очима молоді»,  «Часи не обирають... »;

- бесіди за темами: «День гідності та Свободи», «З Україною в серці», «Нескорена країна», «Незабутні події історії».