Тренінгове заняття для вчителів Старовірівської громади в рамках проєкту "Підготовка шкіл до соціальної згуртованості"

Дата: 08.02.2024 09:01

В СТАНИЧНЕНСЬКОМУ ЛІЦЕЇ продовжується проведення тренінгів в рамках проєкту “Підготовка шкіл до соціальної згуртованості”. 07 лютого до кімнати вільного простору завітали вчителі СТАРОВІРІВСЬКОЇ громади. Саме для них тренерами Анною МУДРОЮ та Ольгою ЦВІРКУН було проведено тренінг за програмою "Рух,  Ігри, Спорт та Креативність". Нагадаємо, що ця програма передбачає розуміння впливу ігор на психологічне розвантаження та застосування цих знань на практиці. Розуміємо, що в цей нелегкий час наші діти потребують ще більшої уваги. Саме завдяки таким тренінгам ми можемо навчитися невимушених ігор, які дають змогу розвантажити дітей від негативного впливу. Безпека дітей - це найголовніше, а бачити їхні щирі усмішки - це щастя.