18 травня - День пам'яті жертв геноциду кримськотатарського народу

Дата: 18.05.2024 15:30

Сьогодні – 80-та річниця депортації кримськотатарського народу із Криму. Це один із найбільших злочинів комуністичного режиму, коли понад 190 тисяч кримських татар були насильно переселені до віддалених регіонів радянського союзу. Нині росія є наслідувачем цих злочинних практик. Вона продовжує репресивну політику, жертвами якої уже стали тисячі мешканців тимчасово окупованих територій України. У цей день ми згадуємо всіх, хто постраждав від дій злочинних режимів срср та рф. Пам’ять про минуле робить нас стійкішими та зміцнює нашу волю! Віримо в ЗСУ, які наближають день звільнення Криму від окупації.Крим – це Україна! День пам’яті жертв політичних репресій — щорічний національний пам’ятний день в Україні, що припадає на третю неділю травня. Відзначається згідно з Указом Президента від 21 травня 2007 року з метою вшанування пам’яті жертв політичних репресій комуністичного режиму.

У закладах культури та освіти Старовірівської громади відбулись тематичні книжкові виставки та виховні заходи у режимі онлайн.