13 липня - ЗНО з біології

Дата: 13.07.2020 18:21

Сьогодні, 13 липня, 6 юних представники нашої громади - випускники закладів загальної середньої освіти Старовірівської сільської ради складали ЗНО з біології. До пунктів тестування у місто Красноград учасників ЗНО було доставлено автобусом Старовірівської сільської ради.  Відділом освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради створено всі умови для дотриманням протиепідемічних вимог: проведено дезінфекцію автобусу, забезпечено антисептичними засобами для обробки рук, запасом медичних масок та аптечкою першої допомоги. Випускники, водії, супроводжуючі, пройшли обов`язковий температурний скринінг.

Дорогі випускники! Бажаємо вам гарних результатів. Віримо в Вас!