Огляд готовності закладів освіти Старовірівської ОТГ до нового навчального року

26.08.2020 відбувся огляд готовності закладів освіти Старовірівської сільської ради до роботи у 2020/2021 навчальному році. Комісією було відвідано всі навчальні заклади Старовірівської об'єднаної територіальної громади. Заклад дошкільної освіти, заклади загальної середньої освіти та їх дошкільні підрозділи готові до роботи у новому навчальному році: кабінети облаштовані новими меблями, комп'ютерною технікою, обладнано шкільні спортивні майданчики, їдальні. Враховуючи освітню реформу в рамках реалізації Нової української школи, вжито заходів щодо осучаснення освітнього простору початкових класів. Приємно відмітити, що педагоги з розумінням та творчістю підійшли до облаштування навчальних приміщень, що створює атмосферу затишку, спокою та  активного відпочинку учнів. Для дотримання санітарно-епідемічних вимог в достатній кількості закуплено у заклади освіти паперові рушники, вологі серветки, антисептики, дезінфектори, одноразові маски, прибори для скринінгу температури тіла, ємності для утилізації використаних масок та перчаток. Також засобами захисту забезпечено і водіїв шкільних автобусів Старовірівської ОТГ.