День вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС

Дата: 15.12.2019 19:18

13.12.2019р. у Старовірівській ОТГ відбувся мітинг, присвячений Дню вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС з метою гідного відзначення мужності, самовідданості і високого професіоналізму учасників ліквідації наслідків аварії. На мітингу були присутні голова Нововодолазькоі районної ради Ротач С. О., заступник голови Нововодолазькоі райдержадміністрації Балюк Л.М., голова Старовірівськоіі ОТГ Біндус М.В., голова Нововодолазькоі районної громадської організації «Набат Чорнобиля» Діхтяренко А.В., отець Вадим, ліквідатори аварії на ЧАЕС: Гранкін В.О.,Ємельяновський В.В., Ємельяновський М.В., Апальков В.П., Івлєв В.Г., Кондрашкін О.П., Сапронов П.О., Сотніков В.В., Торкут О.П., Чернов С.О., Репринцев В.І., Сосюк Є.М., Росляков В.І., Бирка О. П., Животченко С. І., Пінченко В. М. - поет, Почесний громадянин Нововодолажчини, учні Старовірівського ліцею та мешканці села.