Олімпіада з математики

Дата: 20.01.2019 10:49

20 січня на базі Харьківського національного університету імені В.Н. Каразіна відбувся ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики.

На урочистому відкритті олімпіади учасників вітали: Бабічев Анатолій Валерійович – заступник голови Харківської обласної державної адміністрації, Бакіров Віль Савбанович – ректор Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна, Жолткевич Григорій Миколайович - декан ХНУ імені В.Н.Каразіна, голова журі ІІІ етапу олімпіади, Нго Нгок Тхай Шон – студент І курсу факультету математики і інформатики ХНУ, триразовий переможець Міжнародної олімпіади з математики.

Учениця 8 класу Старовірівського ліцею Зінченко Анна – учасниця обласного етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики. Підготувала ученицю учитель Гранкіна Лілія Григорівна.