Купальські роси в Старовірівській громаді

Дата: 07.07.2019 20:52

Ой на Івана, ой та на Купала,
Котилася зоря з неба, та у в воду впала.
А дівчина за водою пустила віночок,
Заплуталась ясна зірка в зелен барвіночок.
А дівчина-чарівниця на долю гадала,
Як узріла ясну зірку, так і заспівала.

06 липня в с. Караван відбувся фестиваль"Купальські роси". Так мешканці Старовірівської об’єднаної громади святкували Івана Купала на березі ставка з веселими піснями та народними обрядами. Лунали привітання від заступника голови Нововодолазької районної державної адміністрації Є. Хов’якова, голови Старовірівської об’єднаної територіальної громади М. Біндуса, виконуючого обов’язки старости в Караванському старостинському окрузі С. Паська, виконуючого обов’язки старости в Мелихівському старостинському окрузі В. Рудаченка.

Також на свято завітали народний депутат України О. Біловол, депутат Харківської обласної ради М. Купреєв, заступник голови Нововодолазької районної державної адміністрації Л. Балюк, голова Нововодолазької районної ради С. Ротач.

Після виступу колективів художньої самодіяльності Старовірівської громади мешканці насолодилися співами та танцями від групи "Крістал".