Засідання конкурсної комісії

Сьогодні, 25 травня 2021 року, в  залі засідань Старовірівської сільської ради відбулося друге засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора КЗ "СТАРОВІРІВСЬКА ПУБЛІЧНА БІБЛІОТЕКА СТАРОВІРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ".

Рішенням комісії було затверджено кандидатуру - Костенко Ольгу Павлівну.

З відеоматеріалами засідання конкурсної комісії бажаючі можуть ознайомитися у відділі освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради за адресою: с. Старовірівка, вул. Центральна, 64.

Протокол  засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора КЗ "СТАРОВІРІВСЬКА ПУБЛІЧНА БІБЛІОТЕКА СТАРОВІРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ" № 2 від 25 травня 2021 року.

Протокол  засідання конкурсної комісії на заміщення вакантної посади директора КЗ "СТАРОВІРІВСЬКА ПУБЛІЧНА БІБЛІОТЕКА СТАРОВІРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ" № 1 від 17 травня 2021 року.