01 серпня Старовірівський дошкільний навчальний заклад (дитячий садок) Старовірівської сільської ради відновить свою роботу.

Сьогодні, 30 липня успішно пройшов перевірку Старовірівський заклад дошкільної освіти щодо готовності відновити свою роботу в умовах адаптивного карантину. Приймальна комісія одноголосно прийняла рішення про відновлення роботи закладу з 01 серпня.

Для дотримання санітарно-епідемічних вимог в достатній кількості закуплено паперові рушники, вологі серветки, антисептики, дезінфектори, розроблена інформаційна пам’ятка для батьків щодо особливостей роботи дошкільного закладу в умовах адаптивного періоду. Окрім цього, придбано 2 пірометри, якими на вході, а також протягом дня малечі робитимуть температурний скринінг. Доступ до приміщення дошкільного закладу батькам обмежений з міркувань епідемічної безпеки, стороннім особам вхід заборонено. Визначено режим роботи закладу: 7.30 – 17.30. Ранковий прийом дітей: 7.30 – 8.30.  У зв’язку з тим, що між вихованцями дошкільних груп повинна зберігатися соціальна дистанція, наповнюваність груп обмежена.