День фізичної культури та спорту України в Старовірівській ТГ

Дата: 12.09.2021 21:46

10 вересня 2021 року до Дня фізичної культури та спорту в Старовірівській громаді відбулись спортивні заходи, турнір на кубок голови Старовірівської громади, "Веселі старти" та нагородження переможців.

Пререможці в турнірі з настільного тенісу: І місце - Кавуля Валерій, ІІ місце - Коркунов Іван (учні Миколаївського ліцею), ІІІ місце - Ковальчук Дар'я - учениця Старовірівської гімназії.

"Веселі старти" - командні змагання: І місце - Власівська гімназія,  ІІ місце - Старовірівський ліцей, ІІІ міце - Старовірівська гімназія.

Велика вдячність вчителям фізичної культури ЗЗСО Старовірівської громади. Вітаємо зі святом! Бажаємо міцного здоров'я та нових перемог!