7 липня - ЗНО з англійської мови

Сьогодні, 7 липня, 3 юних представниці нашої громади - випускниці закладів загальної середньої освіти Старовірівської сільської ради складали ЗНО з англійської мови. До пунктів тестування у місто Харків учасників ЗНО було доставлено автобусом Старовірівської сільської ради.  Відділом освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради створено всі умови для дотриманням протиепідемічних вимог: проведено дезінфекцію автобусу, забезпечено антисептичними засобами для обробки рук, запасом медичних масок та аптечкою першої допомоги. Випускники, водії, супроводжуючі, пройшли обов`язковий температурний скринінг.

Дорогі випускники! Бажаємо вам гарних результатів. Віримо в Вас!