«Діти єднають Україну»

24 жовтня в «Обласному організаційно - методичному театрально-концертному центрі» в рамках V Обласного ювілейного патріотичного форуму «Діти єднають Україну» відбулася церемонія нагородження лауреатами обласного конкурсу дитячого малюнку «Харківщина туристична».На цьому заході були відзначені учениці Старовірівського ліцею Волобуєва Карина та Апалькова Аліна.  Дівчата отримали дипломи та книжки у подарунок. Підтримати дівчат приїхали активні учні ліцею. Всі отримали масу позитивних емоцій, переглянули виступи українських народних колективів, а на завершення свята подивилися виставу «Мауглі» у виконанні дитячого театру.