Профілактичні бесіди з учнями Комунального закладу "Миколаївський ліцей"

Дата: 23.02.2021 23:05

23 лютого поліцейським офіцером громади Федоренко Максимом Петровичем з учнями 6-11 класів КЗ «Миколаївський ліцей» проведено профілактичні бесіди на тему:  "Небезпека соціальних мереж", а також обговорили питання щодо відповідальності школярів за пропуски навчальних занять без поважних причин. На зустрічі наголошувалось на необхідності відповідального ставлення до навчання та відвідування учнями занять. Також діти переглянули повчальні відеоролики з приводу безпечного користування Інтернетом. Максим Петрович прокоментував відеоролики та наголосив про небезпеку надання конфіденційних данних, розміщення особистих фото та фото свого будинку. Учні активно приймали участь у обговоренні різних ситуацій стосовно шахрайства через соціальні мережі та основних правил, як уберегтись від них.