НАКАЗИ 2019

Січень

Про введення в дію номенклатури справ відділу освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради на 2019 рік.

Про затвердження інструкцій з охорони праці з пожежної безпеки та електробезпеки для працівників відділу освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради.

Про створення постійно діючої комісії з питань охорони праці відділу освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради.

Про призначення відповідального за підготовку та виготовлення документів про освіту випускників ЗЗСО Старовірівської ОТГ у 2018/2019 н.р.

Про роботу із зверненнями громадян у відділі освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради.

Про направлення та склад команди Старовірівської ОТГ для участі у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання у 2018/2019 н.р.

Про призначення відповідального за заповнення бази ІСУО в 2018/2019 н.р.

Про проведення  І етапу Всеукраїнського конкурсу дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну та техногенну тематику «Кращий пожежний – це ти обережний».

Про направлення та склад команди Старовірівської ОТГ для участі у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури у 2018/2019 н.р.

Про додаткові канікули для учнів 1-х класів ЗЗСО Старовірівської сільської ради в 2018/2019 н.р.

Про направлення та склад команди Старовірівської ОТГ для участі у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії в 2018/2019 н.р.

Про направлення та склад команди Старовірівської ОТГ для участі у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики в 2018/2019 н.р.

Про направлення та склад команди Старовірівської ОТГ для участі у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії в 2018/2019 н.р.

Про призначення відповідального за участь випускників ЗЗСО Старовірівської ОТГ у ЗНО в 2018/2019 н.р.

Про проведення предметних олімпіад серед учнів початкових класів ЗЗСО Старовірівської сільської ради в 2018/2019 н.р.

Лютий

Про проведення навчально-польових занять з предмету Захист Вітчизни в 2018/2019 н.р.

Про направлення та склад команди Старовірівської ОТГ для участі у ІІІ етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з географії у 2018/2019 н.р.

Про функціонування вебсайтів закладів освіти Старовірівської сільської ради.

Про чергування у святкові та вихідні дні з 08 по 10 березня 2019 р.

Про затвердження карантинного режиму  в закладах освіти Старовірівської сільської ради.

Березень

Про призупинення навчального процесу  в Старовірівській філії КЗ «Старовірівський ліцей».

Про призупинення навчального процесу  в КЗ «Старовірівський ліцей».

Про участь ЗЗСО Старовірівської сільської ради у Всеукраїнській акції «За чисте довкілля».

Про основні заходи цивільного захисту відділу освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради.

Квітень

Про підсумки проведення  олімпіади з української мови серед учнів 3-4 класів ЗЗСО Старовірівської сільської ради у 2018/2019 н.р.

Про чергування у святкові та вихідні дні з 27.04.2019 по 01.05.2019, 09.05.2019 р.

Про організоване закінчення 2018/2019 н.р. та проведення ДПА  учнів 4,9,11-х класів ЗЗСО Старовірівської сільської ради.

Про підсумки проведення  олімпіади з математики серед учнів 3-4 класів ЗЗСО Старовірівської сільської ради у 2018/2019 н.р.

Травень

Про створення комісії з перевірки готовності закладів освіти Старовірівської ОТГ до роботи в опалювальний сезон 2019/2020 р.

Про участь учнів 11 класів ЗЗСО Старовірівської ОТГ у ЗНО з математики у 2019 р.

Про організацію оздоровлення та відпочинку дітей улітку 2019 р.

Про участь учнів 11 класів ЗЗСО Старовірівської ОТГ у ЗНО з української мови у 2019 р.

Щодо безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу під час літніх канікулів

Про підсумки проведення ДПА у 4-х класах ЗЗСО Старовірівської ОТГ в 2019 р.

Про призначення матеріально відповідальної особи для приймання-передачі ігрових наборів LEGO Play Box

Про участь учнів 11 класів ЗЗСО Старовірівської ОТГ у ЗНО з історії у 2019 р.

Червень

Про участь учнів 11 класів ЗЗСО Старовірівської ОТГ у ЗНО з біології у 2019 р.

Про участь учнів 11 класів ЗЗСО Старовірівської ОТГ у ЗНО з географії у 2019 р.

Про підведення підсумків оздоровлення дітей в ДЗВ при ЗЗСО Старовірівської сільської ради

Липень

Про підсумки проведення ДПА у 9-х класах ЗЗСО Старовірівської ОТГ в 2019 р.

Про підсумки проведення ДПА у 11-х класах ЗЗСО Старовірівської ОТГ в 2019 р.

Про організацію перевезення дітей до навчальних закладів та про призначення відповідальної особи

Серпень

Про проведення "Олімпійського тижня та Олімпійського уроку" в ЗЗСО Старовірівської сільської ради

Про підготовку педагогів ЗЗСО Старовірівської сільської ради до роботи в умовах НУШ

Про чергування у святкові та вихідні дні з 24 по 26 серпня 2019 р. Старовірівської сільської ради до роботи в 2019/2020 н.р.

Про проведення огляду готовності ДНЗ та ЗЗСО