Конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради

Дата: 09.09.2021 11:59

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу освіти, культури молоді та спорту Старовірівської сільської ради з 09 вересня 2021 року.

До участі в конкурсі допускаються громадяни, які мають:

1. Наявність громадянства України.
  2. Наявність повної вищої освіти відповідного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста.
  3. Стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування чи в органах виконавчої влади не менше 3 років або стаж роботи за фахом в інших сферах не менше 5 років.
  4. Знання чинного законодавства з питань місцевого самоврядування, служби в органах місцевого самоврядування та інших нормативно- правових актів.
  5. Вільне володіння державною мовою.
  6. Володіння основами діловодства, персональним комп’ютером у режимі користувача.
  7. Вік кандидата на посаду (враховується граничний вік посадової особи місцевого самоврядування).

Документи приймаються протягом 30-ти календарних днів з дня опублікування оголошення. Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, умов проведення конкурсу надається в приміщенні відділу освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради за адресою: с. Старовірівка, вул. Центральна, 64.