Безпечний ростір для дитини в Старовірівській громаді

Дата: 29.01.2024 14:15

В рамках проєкту “Підготовка шкіл до соціальної згуртованості” що реалізується Фондом Terre des hommes в Україні за підтримки проєкту “EU4ResilientRrgions -Програма спеціальної допомоги Україні”, що виконується німецькою федеральною компанією “Deutsche Gesellschaft fur Internationale Zusammenarbeit” (GIZ) за дорученням уряду Німеччини,  в СТАНИЧНЕНСЬКОМУ ЛІЦЕЇ було створено простір дружній до дитини. Мета створення простору дружнього до дитини - соціальна згуртованість вчителів, учнів та батьків закладів освіти Старовірівської громади. Напрямками даного проєкту є  "Рух. Ігри. Креативність"  і  “Перша психологічна допомога та ненасильницьке спілкування”. Навчання за   напрямком  "Рух. Ігри. Креативність"  пройшли  представники СТАНИЧНЕНСЬКОГО  ЛІЦЕЮ Анна МУДРА та Ольга ЦВІРКУН в місті Кропивницький, а  Олена МАШКІНА та Вікторія ШЕВЧЕНКО пройшли навчання в місті Київ за напрямом "Перша психологічна допомога та ненасильницьке спілкування" За підсумками навчання в закладі було проведено тренінг для працівників ліцею за програмою “Перша психологічна допомога та ненасильницьке спілкування” та тренінги для учнів за програмою "Рух. Ігри. Креативність".