16 травня - День вишиванки

Дата: 16.05.2024 09:23

Фото без опису

16 травня в Україні святкують День вишиванки. Це особливе свято, яке щороку припадає на третій четвер травня. Воно є міжнародним і покликане зберегти давні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.

Вітаємо з Днем Вишиванки! Бажаємо щастя і міцного здоров'я! Нехай рідна земля вас захищає, охороняє від усіх бід і неприємностей, а головне – надає сил, натхнення на нові досягнення. Нехай ваш патріотизм допомагає захищати Україну та робити її цілісною та успішною. Пам'ятайте, що ми - Українці й зможемо все! Бажаю вам завжди залишатися сильними, міцними і чудовими!