Відділ освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради Красноградського району Харківської області

Спортивні новини

Дата: 24.11.2019 20:07
Кількість переглядів: 103

Участь у змаганнях з міні-футболу

17 листопада 2019 року відбулися змагання з міні-футболу серед ветеранів на Кубок Нововодолазького селищного голови.

Команда «Факел»  Старовірівської ОТГ у складі: Савченка В.Л., Юсубова К.О., Керекеші Ю.В., Гранкіна Ю.М., Грінченка Ю.І. виборола І місце серед ветеранів та отримала кубок і Диплом, а також всі учасники були нагороджені медалями.

Спорт протягом життя.

15.11.2019 року  на базі Старовірівського ліцею були проведені змагання з настільного тенісу серед учнів закладів загальної середньої освіти Старовірівської ОТГ. Участь в змаганнях взяли

12 хлопців та дівчат: учні Старовірівського ліцею, Старовірівської гімназії, Мелихівського ліцею, Караванського ліцею, Власівської гімназії та філії Старовірівського ліцею. Головний суддя – вчитель фізичної культури Старовірівського ліцею Савченко Віталій Леонідович.

Серед хлопців перемогу здобув Соляник Ігор (Мелихівський ліцей), друге місце – Кавуля Іван (Мелихівський ліцей), третє місце посів Решетнік Руслан (Старовірівська гімназія).

Серед дівчат перемогу здобула Головінова Вікторія (Старовірівський ліцей), друге місце виборола Тарсукова Аміліна (Старовірівський ліцей), третє місце посіла Карбань Євгенія (Мелихівський ліцей). Переможці були нагороджені грамотами.