Оголошення

Конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу освіти, культури молоді та спорту Старовірівської сільської ради з 01 грудня 2021 року.

12:05 01.12.2021

Конкурс на заміщення вакантної посади директора КЗ "Сільський будинок культури с. Миколаївка"

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора КЗ «Сільський будинок культури с. Миколаївка» з 23 листопада 2021 року.

15:55 23.11.2021

Конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу освіти, культури молоді та спорту Старовірівської сільської ради з 09 вересня 2021 року.

11:59 09.09.2021

Оголошення про реорганізацію Караванської гімназії Старовірівської сільської ради Харківської області

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради оголошує про реорганізацію Караванської гімназії Старовірівської сільської ради Харківської області  шляхом приєднання до Старовірівського ліцею Старовірівської сільської ради Харківської області.

11:46 09.09.2021

Повідомлення про початок проведення громадського обговорення щодо реорганізації Караванської гімназії

Інформаційне повідомлення про проведення громадського обговорення щодо реорганізації Караванської гімназії Старовірівської сільської ради Харківської області шляхом перетворення у Караванську  філію Старовірівського ліцею Старовірівської сільської ради Харківської області та обговрення відповідного проєкту рішення, що виноситиметься на розгляд депутатів Старовірівської сільської ради.

14:23 19.07.2021

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора КЗ «Сільський будинок культури с. Миколаївка» з 20 липня 2021 року.

13:39 19.07.2021

КОНКУРС НА ПОСАДУ ДИРЕКТОРА СТАРОВІРІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ СТАРОВІРІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради оголошує конкурс на посаду директора Старовірівського ліцею Старовірівської сільської ради Харківської області (місце знаходження: вулиця Шкільна, б. 10, село Старовірівка, Нововодолазький район, Харківська область)

11:59 30.04.2021