Оголошення

Конкурс на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади провідних спеціалістів відділу освіти, культури молоді та спорту Старовірівської сільської ради з 12 лютого 2021 року.

14:04 12.02.2021

Конкурс на заміщення вакантних посад провідних спеціалістів відділу освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад провідних спеціалістів відділу освіти, культури молоді та спорту Старовірівської сільської ради з 21 грудня 2020 року.

10:11 21.12.2020

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантних посад провідних спеціалістів відділу освіти, культури молоді та спорту Старовірівської сільської ради з 19 листопада 2020 року.

12:06 19.11.2020

Конкурс на заміщення вакантної посади заступника начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради Відділ освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади заступника начальника відділу освіти, культури молоді та спорту Старовірівської сільської ради з 29 жовтня 2020 року.

12:57 29.10.2020

Конкурс на заміщення вакантної посади заступника начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради з питань культури, молоді та спорту

Конкурс на заміщення вакантної посади заступника начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради з питань культури, молоді та спорту

15:41 06.05.2019

Конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу освіти, культури молоді та спорту Старовірівської сільської ради з 19 березня 2019 року.

13:43 19.03.2019