Нарада директорів та художніх керівників закладів культури

05 вересня 2024 року на базі  КЗ «Сільського будинку культури с.Старовірівка під керівництвом провідного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради Наталії АБДУЛИ відбулася нарада директорів та художніх керівників закладів культури Старовірівської громади на якій, було проаналізовано заходи усунення недоліків обласної перевірки ДСНС закладів культури, а також сплановані заходи до Дня Сел з дотриманням обмежень воєнного стану .

15:31 05.09.2024

22.28.2024 - нарада керівників закладів дошкільної освіти

28.08.2024 року на базі Старовірівського ліцею Старовірівської сільської ради під керівництвом начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради Оксани ТРЕГУБОВОЇ та провдного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради Олени КОНОНЕНКО відбулась нарада керівників закладів дошкільної освіти на якій обговорювались питання:

14:07 22.08.2024

15 серпня - нарада бібліотекарів закладів культури Старовірівської громади

15  серпня 2024 року на базі КЗ «Старовірівська Публічна бібліотека» відбулася нарада бібліотекарів закладів культури Старовірівської сільської ради. На нараді були розглянуті такі питання:

15:34 15.08.2024

Інформація про результати основної сесії НМТ-2024

До 2 липня в персональних кабінетах учасників https://cutt.ly/IeoVKP39 буде розміщено інформацію про результати основних сесій НМТ за шкалою 100–200 балів.         У персональному кабінеті у вкладці «Результати» також буде доступна опція формування Інформаційної картки учасника НМТ, необхідної для вступу до закладів вищої освіти України.        Якщо ж учаснику основної сесії НМТ 2024 року потрібно подати до закордонного закладу освіти оригінал документа, то лише після офіційного оголошення результатів (з 02 липня) він може замовити витяг з відомостей результатів НМТ. Детальніше за посиланням. /Український центр оцінювання якості освіти/

09:00 13.06.2024