Районний фестиваль військово-патріотичної пісні

Дата створення: 22:32 03.11.2019

26 жовтня в Нововодолазькому районному будинку культури відбувся відкритий міжрайонний фестиваль військово-патріотичної пісні «На крилах пам’яті», присвячений Дню визволення України. Старовірівську громаду на цьому конкурсі представляли Світлана Тверитнікова та тріо "Нова Хвиля" (Старовірівський СБК), а також Анна Квашнікова (Караванський СБК), яка за підсумками посіла ІІІ місце.

Спецкурси по підвищенню кваліфікації

Дата створення: 22:29 03.11.2019

28.10.2019 на базі Нововодолазького ліцею №3 розпочали роботу спецкурси по підвищенню кваліфікації у зв'язку із запровадженням Концепції "Нова українська школа" за темою: "Формування наскрізних умінь у процесі дослідницько-пошукової діяльності у молодших школярів на уроках інтегрованого курсу "Я досліджую світ" , участь в яких взяли вчителі 1-2 класів.

Семінар "Інтерактивні форми проведення педагогічної ради"

Дата створення: 22:24 03.11.2019

11.10.2019 на базі КЗ "Ватутінський ліцей" відбувся семінар "Інтерактивні форми проведення педагогічної ради" для директорів та заступників директорів з навчально-виховної роботи ЗЗСО Нововодолазького району та Старовірівської об'єднаної територіальної громади.

Осінні канікули

Дата створення: 22:16 03.11.2019

21 жовтня в закладах загальної середньої освіти Старовірівської ОТГ розпочалися осінні канікули.

Конкурс ораторського мистецтва

Дата створення: 22:05 03.11.2019

«Людина завжди повинна пам’ятати, звідки вона пішла у життя» - темою конкурсу стали рядки з твору відомого кінорежисера, драматурга, письменника Олександра Довженка. 03 жовтня в Старовірівському СБК пройшов конкурс ораторського мистецтва серед учнів закладів освіти Старовірівської об’єнаної територіальної громади.

Участь у районних заходах до Дня козацтва

Дата створення: 21:57 03.11.2019

11 жовтня представники Караванського СБК взяли участь у районних заходах до Дня козацтва, у конкурсі «Українська страва»

День працівників освіти

Дата створення: 21:27 03.11.2019

04.10.2019 освітяни Нововодолазького району і Старовірівської об’єднаної територіальної громади святкувалии День працівників освіти в м. Харкові в Харківському академічному драматичному театрі ім. О.С.Пушкіна. На святі було відзначено кращих педагогічних працівників. Освітян вітали: голова Нововодолазької районної державної адміністрації Р.Мерзлікін, голова Нововодолазької районної ради С.Ротач, голова Старовірівської об’єднаної територіальної громади М.Біндус, депутат обласної ради М.Купрєєв , в.о. начальника відділу освіти Нововодолазької районної державної адміністрації Л.Чаюк, заступник начальника відділу освіти Старовірівської об’єднаної територіальної громади О.Трегубова.

День дошкілля в Старовірівському ДНЗ

Дата створення: 23:14 29.09.2019

27 вересня в Старовірівському ДНЗ святкували День дошкілля. До цього свята залучилися батьки, які із задоволенням взяли участь у виставі та повеселили дітей. Вихователь Гурина І.М.

Всесвітній день бібліотек

Дата створення: 23:03 29.09.2019

26 вересня, у Всесвітній день бібліотек, в Старовірівському СБК шанували сільських бібліотекарів.

Поповнення НУШ

Дата створення: 22:55 29.09.2019