Тиждень безпеки в Старовірівській громаді

На виконання Плану заходів щодо реалізації Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2024 року, затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 21 жовтня 2020 року № 1360- р, постанови Кабінету Міністрів України від 21.12.2020 № 1287 «Про затвердження Державної програми підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2024 року» та в рамках реалізації заходів Другого Десятиліття дій з безпеки дорожнього руху 2021-2030 у світі, у період з 13 по 19 листопада 2023 р. у закладах освіти Старовірівської громади відбувся другий етап щорічного Тижня безпеки дорожнього руху.

15:07 22.11.2023

Красноградське районне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області інформує

Поради батькам. Особиста гігієна – запорука здоров’я   Загалом, гігієна відноситься до ряду практик, які зберігають і захищають здоров’я від хвороб. А особиста гігієна, навпаки, стосується підтримання чистоти тіла.

12:50 10.11.2023

9 ЛИСТОПАДА - ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ДЕНЬ ПРАЦІВНИКІВ КУЛЬТУРИ ТА МАЙСТРІВ НАРОДНОГО МИСТЕЦТВА

9 листопада на базі Старовірівського будинку культури відбулась нарада з працівниками культури Старовірівської громади під керівництвом начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради Оксани ТРЕГУБОВОЇ та провідного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради Наталії АБДУЛИ. Очильниця відділу освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради привітала працівників культури з Всеукраїнським  днем працівників культури та майстрів народного мистецтва та висловила подяку за їх плідну та якісну роботу.

09:10 10.11.2023