Відпочинок в "Золотому колосі"

Дата створення: 08:42 29.07.2019

Минула ще одна зміна відпочинку в "Золотому колосі". Цікаві конкурси, розваги , змагання, нові друзі...

Купальські роси в Старовірівській громаді

Дата створення: 20:52 07.07.2019

Ой на Івана, ой та на Купала, Котилася зоря з неба, та у в воду впала. А дівчина за водою пустила віночок, Заплуталась ясна зірка в зелен барвіночок. А дівчина-чарівниця на долю гадала, Як узріла ясну зірку, так і заспівала.

Оздоровлення продовжується

Дата створення: 15:16 05.07.2019

В Старовірівській ОТГ продовжується літнє оздоровлення дітей згідно Програми оздоровлення. 12 спортсменів отримали путівки на другу зміну до табору "Золотий колос". Бажаємо їм гарно відпочити та набратися сил для нових перемог!!!

День Національної поліції України

Дата створення: 15:13 04.07.2019

04 червня відбулася поїздка учнів Старовірівського ліцею до м. Харкова на святкування Дня Національної поліції України.

Ремонт в закладах освіти

Дата створення: 13:45 02.07.2019

В закладах освіти Старовірівської ОТГ розпочався поточний ремонт. Заклади готуються до нового навчального року.

День Конституції та День молоді в Старовірівській громаді

Дата створення: 12:49 02.07.2019

День Конституції та День молоді в Старовірівській об’єднаній громаді святкували разом в с. Мелихівка 29 червня. До святкування приєдналися художні колективи с. Старовірівка та с. Караван. Були присутні на святі і почесні гості: голова Нововодолазької районної ради Ротач С.О., заступник голови Нововодолазької районної державної адміністрації Балюк Л.М., голова Старовірівської об’єднаної територіальної громади Біндус М.В., начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради Абдула Н.О., виконуючий обов’язки старости Мелихівського старостинського округу Рудаченко В.Г., виконуючий обов’язки старости Караванського старостинського округу Пасько С.М., голова Охоченської сільської ради Шестаков М.В. та заступник генерального директора Мелихівського СП Купрєєв Р.М. На святі також привітали випускниць Мелихівського ліцею та вручили їм цінні подарунки.

Випускний бал - 2019

Дата створення: 22:46 27.06.2019

27 червня в Старовірівській об’єднаній територіальній громаді пройшли випускні вечори для учнів 11 класів. Своїх випускників вітали Старовірівський, Мелихівський та Караванський ліцеї. Лунали пісні, привітання від гостей, побажання випускникам від вчителів, батьків. Всі випускники отримали цінні подарунки від відділу освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради.

Програма оздоровлення Старовірівської ОТГ - в дії

Дата створення: 09:16 27.06.2019

В 2019 році в Старовірівській ОТГ було затверджено Програму оздоровлення дітей влітку. Згідно з Програмою учні закладів освіти Старовірівської сільської ради різних пільгових категорій вперше мають можливість оздоровитися безкоштовно в таборі "Золотий колос". В цьому році таку можливість отримали 22 учні

Перші результати ЗНО-2019

Дата створення: 14:17 18.06.2019

На сайті ХРЦОЯО на інформаційних сторінках учасників розміщено результати зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури, математики, фізики. Учасники можуть також завантажити картки результатів і скан-копії бланків відповідей з цих предметів.

Закінчення оздоровчої кампанії у пришкільних таборах

Дата створення: 21:57 17.06.2019

Закінчилася табірна зміна у пришкільних таборах. Діти цікаво та весело провели 14 незабутніх днів. Це були екскурсійні поїздки Харківщиною, до МНС та Школи мистецтв у Новій Водолазі, до залізничної станції Власівка, до підприємства "Власівський Мірошник", до екопарку Фельдмана, Харківського дельфінарію, до Парку розваг ім. Горького, піші екскурсії рідним краєм, велосипедні маршрути. Не сумували дітлахи і під час перебування в закладах. Кожен день був наповнений різною тематикою, музикою, конкурсами, казками, спортивними змаганнями. Дякуємо нашим педагогам та працівникам закладів освіти за організацію та наповнення досугу дітей.