Дні визволення сел Старовірівської ОТГ

Дата створення: 21:51 29.09.2019

День визволення села - другий день народження. В вересні в селах Старовірівської ОТГ святкували дні визволення.

Свято Першого дзвоника в Старовірівській ОТГ

Дата створення: 20:26 15.09.2019

02 вересня заклади загальної середньої освіти Старовірівської ОТГ радо зустріли своїх учнів святом.

Серпнева педагогічна конференція

Дата створення: 22:56 01.09.2019

30 серпня відбулася серпнева педагогічна конференція Старовірівської ОТГ, гасло якої перекликалося з гаслом обласного педагогічного форуму: "СУЧАСНА ОСВІТА: ДОСТУПНІСТЬ, ЯКІСТЬ, ВИЗНАННЯ"

Обласний педагогічний форум

Дата створення: 22:51 01.09.2019

"СУЧАСНА ОСВІТА ХАРКІВЩИНИ: ДОСТУПНІСТЬ, ЯКІСТЬ, ВИЗНАННЯ"

29 серпня - День пам'яті захисників України

Дата створення: 22:31 01.09.2019

29 серпня в с. Мелихівка відбувся мітинг до Дня пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави. В Нововодолазькому районі троє бійців не повернулись додому: Олександр Роговий (с.Мелихівка), Костянтин Животченко (с.Новоселівка), Володимир Тимченко (с.Рокитне). Мітинг проходив біля меморіальної дошки Рогового Олександра, який навчався в Мелихівському ліцеї.

День Незалежності

Дата створення: 22:30 01.09.2019

24 серпня в Старовірівському СБК відбувся святковий концерт до Дня Незалежності України.

НУШ - робота психолога

Дата створення: 15:23 23.08.2019

На курсах вчителів початкових класів практичний психолог Старовірівського ліцею Чернова Олена Володимирівна провела тренінги та практичні заняття на тему: "Особливості розвитку дітей 6-7 річного віку. Особливості психічних і пізнавальних процесів" та "Участь дітей в організації освітнього середовища. Соціальна інклюзія. Діти з особливими освітніми потребами."

НУШ - КУРСИ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

Дата створення: 18:17 22.08.2019

20 серпня розпочали роботу курси для вчителів початкових класів за темою: "Особливості організації освітнього процесу ву 1-му класі в умовах впровадження нового "Державного стандарту початкової освіти". Педагоги-тренери: Кочубей Галина Михайлівна - головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради та Копєйка Ольга Вікторівна - вчитель початкових класів, заступник директора з навчально-виховної роботи Ватутінського ліцею.