Нарада директорів та художніх керівників закладів культури Старовірівської ТГ

18 квітня о 10 годині на базі КЗ СБК с.Старовірівка під керівництвом начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради Красноградського району Харківської області Оксани ТРЕГУБОВОЇ та провідного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради Красноградського району Харківської області Наталії АБДУЛИ відбулася нарада директорів та  художніх керівників закладів культури Старовірівської громади. На нараді були розглянуті такі питання:

11:57 18.04.2024

Участь у форумі "Єдина Україна. Ефективне управління громадою в умовах воєнного часу"

На запрошення Громадської організації "Центр освітніх реформ "Наші діти", за підтримки Всеукраїнської асоціації об'єднаних територіальних громад 11.04.2024 представники Старовірівської громади відвідали форум "Єдина Україна. Ефективне управління громадою в умовах воєнного часу" в м. Краснокутськ.

09:21 12.04.2024

07 квітня - змагання з дартсу в Старовірівській громаді

Триває спартакіада Красноградського ройону на честь ЗСУ. Сьогодні естафету проведення змагань прийняла Старвірівська громада. На базі Миколаївського ліцею Старовірівської сільської ради відбулися змагання з дартсу, в яких взяли участь команди шести громад району.

16:01 07.04.2024

31 березня - змагання з шашок

Продовжується Спартакіада Красноградського району Харківської області на честь воїнів Збройних сил України. 31.03.2024 в с. Миколаївка Зачепилівської ТГ відбулися змагання з шашок. Старовірівську громаду в особистих змаганнях представляли: серед чоловіків – Миргород Матвій, житель с. Парасковія, серед жінок – Голозубова Людмила, жителька с. Старовірівка, яка посіла ІІ місце. Вітаємо переможницю з срібною медаллю! Дякуємо учасникам та збройним силам України!!!

11:43 01.04.2024

Нарада директорів ЗЗСО та ЗДО Старовірівської громади

Сьогодні, 28.03.2024 року, на базі Старовірівського ліцею Старовірівської сільської ради Красноградського району Харківської області під керівництвом начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради Красноградського району Харківської області Оксани ТРЕГУБОВОЇ відбулась нарада директорів ЗЗСО та ЗДО. На нараді розглянуто питання:

15:43 28.03.2024

Участь вчителів Старовірівської громади в проєкті «Наздоженемо. Курс на подолання освітніх втрат»

З метою участі у проєкті «Наздоженемо. Курс на подолання освітніх втрат» громадської спілки «Освіторія», 25 та 26 березня відбулося навчання вчителів початкових класів та української мови закладів освіти Старовірівської сільської ради інструментам та методикам вимірювання та подолання освітніх втрат на базі Наталінського ліцею.

14:34 27.03.2024

Особисто-командні змагання з шахів в Красноградському районі

24.03.2024 року в Сахновщині відбулися особисто-командні змагання з шахів в залік Спартакіади Красноградського району на честь Збройних Сил України. Участь у змаганнях взяли 6 збірних команд Красноградського району. Команда Старовірівської ТГ посіла 5 місце в командному заліку серед чоловіків та жінок.

14:03 25.03.2024

Змагання з тенісу в ЗЗСО Старовірівської громади

20.03.2024 р. на базі Миколаївського ліцею Старовірівської сільської ради відбулися змагання з настільного тенісу серед юнаків та дівчат закладів загальної середньої освіти Старовірівської сільської ради.

15:50 21.03.2024