Тренінг психологічної підтримки під час війни

17 серпня на базі Старовірівської гімназії для вчителів Старовірівської громади відбувся треніег психологічної підтримки під час війни "Техніки зцілення", в рамках програми "Діти і війна", проєкт "Поруч", ВГЦ ВОЛОНТЕР при фінансовій підтримці Фонду ЮНІСЕФ.

13:58 18.08.2023

Інструктивно-методична нарада для вчителів початкових класів

Сьогодні, 17 серпня 2023 року о 09.30 години, на базі Старовірівської сільської ради відбулась інструктивно-методична нарада для вчителів початкових класів ЗЗСО Старовірівської громади під керівництвом провідного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради Красноградського району Харківської області Зої Анатоліївни Гуриної. На нараді розглядались питання:

14:56 17.08.2023