15 липня - ЗНО з географії

Ось і дочекалися свого останнього ЗНО у 2020 році випускники Старовірівської громади! Сьогодні, 15 липня, 6 юних представників нашої прекрасної талановитої молоді - випускники закладів загальної середньої освіти Старовірівської сільської ради об 11.00 годині складатимуть ЗНО з географії. До пунктів тестування у місто Красноград учасників ЗНО буде доставлено автобусом Старовірівської сільської ради.  Відділом освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради, який очолює Трегубова Оксана Анатоліївна, створено всі умови для дотриманням протиепідемічних вимог: проведено дезінфекцію автобусу, забезпечено антисептичними засобами для обробки рук, запасом медичних масок та аптечкою першої допомоги. Випускники, водії, супроводжуючі, пройшли обов`язковий температурний скринінг.

07:51 15.07.2020

13 липня - ЗНО з біології

Сьогодні, 13 липня, 6 юних представники нашої громади - випускники закладів загальної середньої освіти Старовірівської сільської ради складали ЗНО з біології. До пунктів тестування у місто Красноград учасників ЗНО було доставлено автобусом Старовірівської сільської ради.  Відділом освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради створено всі умови для дотриманням протиепідемічних вимог: проведено дезінфекцію автобусу, забезпечено антисептичними засобами для обробки рук, запасом медичних масок та аптечкою першої допомоги. Випускники, водії, супроводжуючі, пройшли обов`язковий температурний скринінг.

18:21 13.07.2020

9 липня - ЗНО з історії України

Сьогодні, 9 липня, 11 юних представників нашої прекрасної талановитої молоді - випускники закладів загальної середньої освіти Старовірівської сільської ради складали ЗНО з історії України. До пунктів тестування у місто Красноград учасників ЗНО доставлено автобусом Старовірівської сільської ради.  Відділом освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради створено всі умови для дотриманням протиепідемічних вимог: проведено дезінфекцію автобусу, забезпечено антисептичними засобами для обробки рук, запасом медичних масок та аптечкою першої допомоги. Випускники, водії, супроводжуючі, пройшли обов`язковий температурний скринінг.

11:05 09.07.2020

7 липня - ЗНО з англійської мови

Сьогодні, 7 липня, 3 юних представниці нашої громади - випускниці закладів загальної середньої освіти Старовірівської сільської ради складали ЗНО з англійської мови. До пунктів тестування у місто Харків учасників ЗНО було доставлено автобусом Старовірівської сільської ради.  Відділом освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради створено всі умови для дотриманням протиепідемічних вимог: проведено дезінфекцію автобусу, забезпечено антисептичними засобами для обробки рук, запасом медичних масок та аптечкою першої допомоги. Випускники, водії, супроводжуючі, пройшли обов`язковий температурний скринінг.

22:36 07.07.2020

2 липня - ЗНО з фізики

Сьогодні, 2 липня, 4 юних представники нашої громади - випускники закладів загальної середньої освіти Старовірівської сільської ради складатимуть ЗНО з фізики. До пунктів тестування у місто Харків учасників ЗНО буде доставлено автобусом Старовірівської сільської ради.  Відділом освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради створено всі умови для дотриманням протиепідемічних вимог: проведено дезінфекцію автобусу, забезпечено антисептичними засобами для обробки рук, запасом медичних масок та аптечкою першої допомоги. Випускники, водії, супроводжуючі, пройшли обов`язковий температурний скринінг.

07:25 02.07.2020

30 червня - ЗНО з української мови і літератури

30 червня 2020 року - ЗНО з української мови і літератури. 15 випускнків Старовірівської ОТГ складатимуть ЗНО з української мови і літератури.   Підвезення дітей здійснюватиметься автобусом Старовірівської сільської ради у супроводі відповідальних вчителів, працівників поліції та медичної сестри з дотриманням всіх протиепідемічних заходів.

00:06 30.06.2020

28 червня - День Конституції України

День Конституції України традиційно відзначається 28 червня, а в 2020 році офіційне свято припадає на неділю. Рівно 24 роки тому наша держава отримала Основний Закон, за яким ми й живемо досі, тож ця дата справді важлива для кожного українця.

15:37 26.06.2020

28 червня - День молоді

Щорічно, підтримавши ініціативу молодіжних об’єднань і організацій, в останню неділю червня Україна  відзначає День молоді. В Україні День молоді встановлений Указом Президента України № 323/94 від 22 червня 1994 року, Указом Президента від 27 червня 2008 року № 599 «Про День молодіжних та дитячих громадських організацій» та Указом № 600/2011 "Про внесення зміни до Указу Президента України від 27 червня 2008 року № 599" і відзначається щорічно в останню неділю червня, також відомий під назвою «День молоді».

15:23 26.06.2020

ЗНО стартувало!

ЗНО стартувало! 25 червня наші випускники Старовірівськоі громади здавали перший іспит. Це була математика. Вони впевнено показують свої знання і крокують до своїх цілей. Удачі вам та впевненості в собі!!!

08:46 26.06.2020

Рішення Уряду щодо подовження адаптивного карантину на території України до 31 липня.

Відповідно до рішення Уряду щодо подовження адаптивного карантину на території України до 31 липня. Повідомляємо, що з 22 червня 2020 р. набирає чинності постанова Кабінету Міністрів України "Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України" від 17 червня 2020 р. № 500.

09:38 22.06.2020