Увага карантин!

Карантин у закладах освіти та культури Старовірівської ОТГ  подовжено до 24  квітня 2020 року (включно).

16:48 26.03.2020

ІІІ етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання

Розпочався ІІІ  етап Всеукраїнських учнівських олімпіад. 11 січня відбулась олімпіада з трудового навчання, у якій заклади освіти Старовірівської ОТГ представляли учениці Мелихівського ліцею: Сабельнікова Анжеліка (10 клас) та Іванова Анастасія (9 клас) та вчитель Кущова Т.О.

20:52 12.01.2020

З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ!

Вітаєм з Різдвом, з Новим роком вітаєм! Бажаєм вам щастя, здоров'я бажаєм! Хай серце радіє, душа хай співає, А настрій святковий весь рік не зникає!

18:25 07.01.2020

Відпрацювання евакуації

18 грудня в Старовірівському ліцеї були відпрацьовані практичні дії згідно з планами евакуації на випадок виникнення пожежі або інших надзвичайних ситуацій.

16:50 07.01.2020

День вшанування учасників ліквідації аварії на ЧАЕС

13.12.2019р. у Старовірівській ОТГ відбувся мітинг, присвячений Дню вшанування учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС з метою гідного відзначення мужності, самовідданості і високого професіоналізму учасників ліквідації наслідків аварії. На мітингу були присутні голова Нововодолазькоі районної ради Ротач С. О., заступник голови Нововодолазькоі райдержадміністрації Балюк Л.М., голова Старовірівськоіі ОТГ Біндус М.В., голова Нововодолазькоі районної громадської організації «Набат Чорнобиля» Діхтяренко А.В., отець Вадим, ліквідатори аварії на ЧАЕС: Гранкін В.О.,Ємельяновський В.В., Ємельяновський М.В., Апальков В.П., Івлєв В.Г., Кондрашкін О.П., Сапронов П.О., Сотніков В.В., Торкут О.П., Чернов С.О., Репринцев В.І., Сосюк Є.М., Росляков В.І., Бирка О. П., Животченко С. І., Пінченко В. М. - поет, Почесний громадянин Нововодолажчини, учні Старовірівського ліцею та мешканці села.

19:18 15.12.2019