Вітаємо переможців!

Вітаємо Алієву Айгун Фазіл Кизи, ученицю 10 класу Комунального закладу «Старовірівський ліцей Старовірівської сільської ради Нововодолазького району Харківської області», яка стала призером І (обласного) туру Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв навчальних закладів «Край, в якому я живу» та нагороджена дипломом ІІ ступеня за профілем музеїв широкого історичного профілю.

11:23 12.02.2021

Ми на “Педагогічному олімпі України”!

В офісі Презедента України в м. Київ 29 січня 2021 року відбулося вручення нагород переможцям Національного проєкту “Педагогічний олімп України”. Вітаємо з нагородою “Лідер освіти України”  КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД “СТАНИЧНЕНСЬКИЙ ЛІЦЕЙ НОВОВОДОЛАЗЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ”, а також вітаємо із отриманим званням “Почесний педагог України” директора Станичненського ліцею Олену Машкіну; ЗДНВР, вчителя початкових класів Вікторію Шевченко; вчителя англійської мови Вікторію Шеремет. Не зупиняйтеся на досягнутому, крокуйте до нових вершин!

15:18 03.02.2021

22 січня - День Соборності та Свободи України!

Щорічно 22 січня ми відзначаємо одне з найважливіших державних свят - День Соборності та Свободи України. В грудні 1918 року лідерами Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки був підписаний своєрідний поєднувальний договір, який увійшов в сучасну історію як «Акт злуки». 22 січня 1919 року він був публічно оприлюднений у Києві на Софійській площі. Шановні мешканці Старовірівської громади, вітаємо Вас зі святом!  У цей святковий день бажаємо всім мешканцям нашої громади здоров'я і натхнення, добробуту і злагоди, успіхів у роботі! Нехай любов до рідного краю згуртовує нас для здійснення високої мети – процвітання соборної незалежної демократичної України!

10:33 22.01.2021

ДПА

УЧНІ 9-Х КЛАСІВ СКЛАДАТИМУТЬ ДПА У ЗАКЛАДІ ОСВІТИ В ПИСЬМОВІЙ ФОРМІ – РОЗ’ЯСНЕННЯ МОН У 2020/2021 навчальному році учні 9-х класів складатимуть державну підсумкову атестацію у закладі освіти в письмовій формі.

11:43 16.01.2021

УВАГА! Пробне ЗНО-2021

Увага! Реєстрація для участі в пробному ЗНО-2021 розпочнеться 5 січня і триватиме до 19 січня включно. Кожен охочий зможе зареєструватися для участі в пробному ЗНО на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

15:59 05.01.2021