29 серпня - День пам'яті захисників України

29 серпня в с. Мелихівка відбувся мітинг до Дня пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність держави. В Нововодолазькому районі троє бійців не повернулись додому: Олександр Роговий (с.Мелихівка), Костянтин Животченко (с.Новоселівка), Володимир Тимченко (с.Рокитне). Мітинг проходив біля меморіальної дошки Рогового Олександра, який навчався в Мелихівському ліцеї.

22:31 01.09.2019

День Незалежності

24 серпня в Старовірівському СБК відбувся святковий концерт до Дня Незалежності України.

22:30 01.09.2019

НУШ - робота психолога

На курсах вчителів початкових класів практичний психолог Старовірівського ліцею Чернова Олена Володимирівна провела тренінги та практичні заняття на тему: "Особливості розвитку дітей 6-7 річного віку. Особливості психічних і пізнавальних процесів" та "Участь дітей в організації освітнього середовища. Соціальна інклюзія. Діти з особливими освітніми потребами."

15:23 23.08.2019

НУШ - КУРСИ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ПОЧАТКОВИХ КЛАСІВ

20 серпня розпочали роботу курси для вчителів початкових класів за темою: "Особливості організації освітнього процесу ву 1-му класі в умовах впровадження нового "Державного стандарту початкової освіти". Педагоги-тренери: Кочубей Галина Михайлівна - головний спеціаліст відділу освіти, культури, молоді та спорту Старовірівської сільської ради та Копєйка Ольга Вікторівна - вчитель початкових класів, заступник директора з навчально-виховної роботи Ватутінського ліцею.

18:17 22.08.2019

Конкурс дитячого малюнку "Харківщина туристична. Малюють діти."

Учні Старовірівського ліцею - члени образотворчого гуртка "Акварелька" - Волобуєва Карина, Євтушенко Катерина, Кануннікова Ольга та Апалькова Аліна взяли участь в конкурсі дитячого малюнку "Харківщина туристична. Малюють діти." Керівник гуртка Сотнікова Л.І.

18:04 22.08.2019

Нарада директорів ЗЗСО Старовірівської сільської ради

16 серпня відбулася робоча нарада директорів ЗЗСО Старовірівської сільської ради, на якій були розглянуті питання щодо готовності до нового 2019/2020 навчального року. Також на нараду завітала представник ЦНАПу Старовірівської сільської ради, яка надала інформацію про послуги, які планується надавати цим підрозділом.

17:57 22.08.2019

Відпочинок в Бердянську

Обдаровані учні Старовірівської громади мали змогу відпочити, оздоровитися та набрати нових сил на Азовському узбережжі в літньому оздоровчому таборі "Факел".

17:46 22.08.2019

Реалізація концепції НУШ

Для реалізації концепції НУШ в закладах освіти Старовірівської ОТГ придбано дидактичні матеріали та наочні посібники. Школярі із задоволенням будуть опановувати навчальний матеріал.

15:28 14.08.2019